Huncalife Mart Kataloğu Kadınlar Günü Temasıyla

Huncalife Mart Kataloğu Kadınlar Günü Temasıyla

HUNCALİFE MART KATALOĞU

Huncalife Mart 2019 Kataloğunda birbirinden güzel ürünler çok avantajlı fiyatlara sunuluyor. Saç bakım,kişisel bakım,makyaj ürünleri ve parfümlerin ön plana çıktığı Huncalife Mart 2019 kataloğunu ücretsiz inceleyebilirsiniz.

1957 yılında kurulan Hunca Kozmetik, Türk kozmetik endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biridir. Hem deodorant hem de parfüm segmentinde yerel lider konumunda bulunan Hunca, yaratıcı kimliği ile tercih edilerek her zaman ön plana çıkmıştır.

HuncaLife, temsilcilerine iş, gelir ve eğitim imkanları sunarak HAYATLARINI DEĞİŞTİRMEYİ amaçlamakta, bu sayede ülke ekonomisine ve topluma katkıda bulunmayı hedeflemektedir. % 100 Türk Şirketi olan HuncaLife, Tekirdağ/ Çerkezköy’de 22 dönüm arazi üzerine kurulu üretim tesislerinde ürettiği 1000’in üzerinde güzellik ve bakım ürününü kendi Ar-Ge merkezinde geliştirmekte, sahip olduğu Helal, GMP, ISO 9001 ve Turquality Belgeleri ile müşterilerini memnun etmeyi ve onlara sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

1) Perakende satış geliri : HuncaLife iş planı , temsilcilerine %40 satış kâr oranı sunmaktadır.

2 ) Kişisel alım primi : HuncaLife’ de aynı zamanda yapmış olduğunuz kişisel alışverişlerden de seviyenize göre değişen %4 ile %24 arasında prim kazanırsınız . ( Türkiye’ de doğrudan satış firmaları arasında en yüksek prim oranıdır ) 

3) Grup primi :  Huncalife sektöründe en yüksek pirim ödemesi yapan firmadır.  %24 grup primi sunmaktadır. Grup primi olarak HuncaLife’ ye en yakın firmalar %21 grup primi sunabilmektedir. HuncaLife hem %24 grup primi sunmakta, hem de bu seviyeye gelebilmek için diğer firmalardan daha az satış istemektedir. Yani HuncaLife hem en yüksek primi vermekte, hem de bu seviyeye diğer firmalara nazaran çok daha kolay ulaşabilmektesiniz.

4) Liderlik Seviye Ödülleri : Huncalife’ ta her temsilciyi 2 bin  TL den başlayıp, 50 bin TL ye kadar toplamda 125 bin TL seviye ödülleri beklemektedir. HuncaLife ta seviye ödülleri hem çok yüksektir hem de bu seviye ödüllerine sahip olabilmek için pek çok firmada olduğu peşpeşe 3 ay ya da 6 ay tekrarlamanıza gerek yoktur. Bu alanda da Huncalife çok büyük bir fark yaratmaktadır.

5) Liderlik primi : HuncaLife %5 ten başlayanve 6. derinliğe kadar ödeme yaptığı  liderlik primleri ile de pek çok firmayı geride bırakmaktadır.