SIKCA SORULAN SORULAR

Web sitemizdeki Hemen Üye Ol bağlantımızdan 1 dakika bile sürmeyecek kayıt işlemiyle gerçekleştireceğiniz Temsilci üyeliği ile birlikte ürünlerimizi kendin sipariş edebilir ya da Temsilci olarak  benim aracılığımla da satın alabilirsin. Web sitemiz üzerinden Huncalife üyesi olduğunuzda direkt olarak ben (Arzu Fidan) Huncalife temsilcisiniz olacağım ve  dilerseniz irtibata geçerek talep ettiğiniz ürünlerin adresinize gönderilmesini sağlayacağım.
Huncalife temsilcilik için herhangi bir kayıt ücreti ve aidat talep etmemektedir.
Huncalife temsilcisi olmadan  ürün satın almanıza olanak sağlanmıştır. HuncaLife temsilcisi veya sponsoru aracılığıyla üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz web sitemizdeki İletişim formunu kullanarak satın almak istediğiniz ürünleri sipariş verebilir kapıda ödeme yoluyla ödeme yapabilirsiniz.
Evet. Mevcut kanun ve yönetmeliğe uygun olarak kozmetik ürünlerimizin bildirimlerini Sağlık Bakanlığı İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumuna yapmaktayız.
GMP (Good Manufacturing Practices) Türkçe anlamı ile iyi üretim uygulamaları , ürünün iç ve dış kaynaklardan kirlenme olasılığını önlemek veya azaltmak amacıyla, kuruluşla ilgili iç ve dış şartlara ilişkin koruyucu önlemleri içerir. Üretimimiz, GMP’ye uygun olarak yapılmakta, gerekli tüm hijyenik koşullar sağlanmaktadır. Bu koşullar dahilinde üretim gerçekleştirilmekte. ISO 9001 Belgesi ise ilgili kuruluşun ürün veya hizmetlerinin uluslararası kabul görmüş bir yönetim sistemi
Doğrudan satış; ürünlerin veya hizmetlerin tüketicilere doğrudan sunulduğu bir pazarlama tekniğidir. Doğrudan satış; bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması yoluyla bir tüketim malının veya hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, iş yerinde veya satıcıya ait bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleşmesidir.
Doğrudan satış sistemi gerek tüketiciler için, gerekse de girişimciler için önemli fırsatlar ve faydalar sunmaktadır. Öncelikle, doğrudan satış girişimciler için esnek çalışma imkanı demektir. Artan zamanınızda yapabileceğiniz, kendinize ek gelir sağlayabileceğiniz bir iş imkanıdır. Bir diğer önemli avantaj ise, satıcı için herhangi bir sermaye gerektirmez
Doğrudan Satış Derneği (DSD) ülkemizde Ağustos 1994 de kurulmuştur. DSD, tüketici haklarını gözetmeye ve aynı zamanda doğrudan satış işi ile uğraşan bağımsız satıcılara destek vermeye yönelik birçok prensip ve standardı ortaya koymuştur. 
Doğrudan satış tüketicilere zamandan tasarruf ve kolaylık seçeneklerini sağlar. Satın almak istediğiniz ürünü istediğiniz zaman istediğiniz yerde herhangi bir satış noktasına gitmeden alabilirsiniz. 
Huncalife Doğrudan Satış Derneği’ne üye olan yurt içi kaynaklı sermaye ile kurulmuş tek Türk firmasıdır. Huncalife derneğin yayınladığı tüm ilke ve yönetmeliklere uygun hareket etmektedir.
Temsilci olduğun zaman kendi ihtiyaçlarını %45 e varan indirimlerle alabilirsin. Kalite belgelerine sahip ve 70 yıllık birikimle üretilen ürünlerin verdiği güvenle ürünleri kullanabilir, çevrene tavsiye edebilirsin. 
a. Başvuru sahibi 18 yaşını bitirmiş, fiil ehliyeti olan bir kişi olmak zorundadır. b. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayanların, HuncaLife temsilcisi olabilmek için çalışma ve oturma izinleri olduğunu kanıtlamaları gereklidir.
Ödeme sistemimiz uluslararası güvenlik standartları kapsamında, 256 bit ile şifrelenmiş SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz, HuncaLife sisteminde kesinlikle saklanmamaktadır.
Sistem üzerinden gerçekleştireceğiniz alışveriş işlemlerini ticari olarak adınıza faturalandırılması yasal bir zorunluluktur. Faturalandırma işlemi için Vergi Numarası veya T.C. Kimlik numarası gerekmektedir.
Oluşturduğunuz siparişlerin, belirteceğiniz adrese teslim olması için adres bilginiz gerekmektedir.
Performansınıza bağlı olarak aylık hesaplanacak olan primlerinizin ödenebilmesi için, banka bilgileriniz gerekmektedir.